0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Torino FC
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Spain Primera Division
Real Madrid
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Rayo Vallecano
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep FK
۱
۰
Caykur Rizespor
inprogress
۲۱:۳۰
Antalyaspor
۱
۰
Galatasaray SK
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Vila Nova GO
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۲:۳۰
Gremio RS
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Guarani FC De Campinas
۰
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۵:۰۰
Nautico Capibaribe
۱
۱
CS Alagoano
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group F
CA River Plate
۴
۰
Colo Colo
Finished
۰۴:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
Atletico Mineiro
۳
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group A
Metropolitanos FC
۲
۲
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Lanus
۱
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۰۵:۰۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۰
۰
Excelsior (W)
inprogress
۲۲:۰۰
ADO Den Haag (W)
۳
۰
VV Alkmaar (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Ajax Amsterdam (W)
۲
۰
FC Twente 1965 (W)
inprogress
۲۲:۰۰
SC Heerenveen (W)
۱
۰
Feyenoord (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group D
Sao Paulo FC
۳
۰
Jorge Wilstermann
Finished
۰۵:۰۰
  Turkey 1. Lig
Boluspor
۲
۱
Altinordu SK
Finished
۱۸:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Eyupspor
inprogress
۲۱:۳۰
Tuzlaspor
۲
۴
Samsunspor
Finished
۱۸:۳۰
Istanbulspor AS
۰
۰
Bandirmaspor
inprogress
۲۱:۳۰
Denizlispor
۳
۰
Erzurum BB
inprogress
۲۱:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Indepiendente Juniors
۰
۱
Olmedo
Finished
۰۴:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Genoa U19
۲
۲
Napoli U19
Finished
۱۷:۰۰
  Ireland 1. Division
Galway United
-
-
Athlone Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cork City FC
-
-
Wexford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Treaty United
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Spain Segunda Division
Real Zaragoza
-
-
Lugo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Honka Espoo
۰
۰
Ilves
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MFK Kosice
۲
۲
Partizan Bardejov
Finished
۱۹:۳۰
FC Petrzalka 1898
۶
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۲
Podbrezova
Finished
۱۹:۳۰
FK Humenne
۲
۱
MFK Skalica
Finished
۱۹:۳۰
MSK Zilina B
۱
۱
FK Samorin
Finished
۱۹:۳۰
FC Rohoznik
۱
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۹:۳۰
FK Dubnica
۰
۰
Matador Puchov
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۰
۲
KFC Komarno
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Division 1
US Biskra
۱
۰
Paradou AC
Finished
۲۰:۳۰
USM Alger
۰
۰
CS Constantine
inprogress
۲۱:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۱
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۹:۳۰
  Mongolia 2nd League
Bavarians FC
۲
۱
Khukh Arslanguud
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Premier Division
Derry City
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
St Patrick's Athletic
-
-
Shelbourne FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Drogheda United
-
-
Finn Harps FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Sligo Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۰
Sydney Olympic FC
Finished
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۴
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Ykkonen
Japs
۲
۱
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۲۰:۰۰
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۴:۳۰
Melbourne Knights
۲
۱
Dandenong City
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Springvale White Eagles
۵
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۱۵:۰۰
Box Hill United
۲
۴
Melbourne City NPL
Finished
۱۴:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Nyiregyhaza U19
۴
۳
Vac FC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Atenas
۲
۳
Villa Espanola
Finished
۱۹:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۰
Miramar Misiones
inprogress
۲۲:۳۰
  Malaysia Premier League
Terengganu II
۲
۱
Johor Darul Takzim II
Finished
۱۷:۳۰
Kelantan United FC
۰
۰
Kuching FA
Finished
۱۷:۳۰
  Germany U19 Cup
VfB Stuttgart U19
۳
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
Alafoss
۱
۹
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Sivasspor U19
۳
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۶:۰۰
Gaziantep BB U19
۳
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Uganda Super League Women
She Corporate (W)
۰
۰
Kampala Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lady Doves FC (W)
۲
۲
Rines SS (W)
Finished
۱۶:۳۰
She Maroons (W)
۰
۰
Tooro Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
UCU Lady Cardinals (W)
۴
۲
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Bodrumspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۳۰
Karacabey Belediyespor
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
inprogress
۲۱:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Salt
۰
۱
Al-Faisaly
Finished
۱۹:۰۰
Al Aqaba
۰
۱
Al-Ramtha
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia U19 Championship
Atletico Huila U19
۵
۰
El Minuto FC U19
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia 1. HNL
NK Istra 1961 Pula
۳
۱
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۲۰:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۰
NK Sibenik
inprogress
۲۲:۳۵
  Austria Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
۲
۱
ASK Horitschon
inprogress
۲۲:۰۰
SR Donaufeld
۵
۰
SC Ostbahn XI
Finished
۲۰:۳۰
ASV Siegendorf
۲
۰
SC Pinkafeld
inprogress
۲۲:۰۰
SV Kematen
۰
۰
SV Vols
inprogress
۲۱:۰۰
St. Jakob/Ros
۰
۰
ASKO Gmund
inprogress
۲۱:۰۰
ASK Kottingbrunn
۰
۲
SCU Kilb
inprogress
۲۲:۰۰
Donau Linz
۰
۱
Sportunion Sankt Martin
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Curtin University FC (W)
۲
۶
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga Relegation Group
LASK Linz
۳
۰
VfB Admira Wacker Modling
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Hartberg
۱
۰
SV Ried
inprogress
۲۱:۳۰
SC Rheindorf Altach
۲
۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Kalsdorf
۰
۰
SK Sturm Graz II
inprogress
۲۱:۳۰
ATSV Stadl-Paura
۰
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
inprogress
۲۲:۰۰
WSG Hertha Wels
۲
۱
St. Anna
inprogress
۲۱:۳۰
Bad Gleichenberg
۳
۰
FC Wels
inprogress
۲۱:۳۰
Spittal
۰
۰
Deutschlandsberger SC
inprogress
۲۱:۳۰
SK Treibach
۱
۰
SC Gleisdorf
inprogress
۲۱:۳۰
Ried II
۰
۰
Union Vocklamarkt
inprogress
۲۱:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۰
۳
SV Allerheiligen
inprogress
۲۱:۳۰
  Bolivia LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۰
Club Universitario de Sucre
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Moreland Zebras U21
۱
۱
Manningham United Blues U21
Finished
۱۳:۰۰
Northcote City SC U21
۰
۰
Werribee City U21
Finished
۱۵:۰۰
  Cambodia Cup
Visakha FC
۲
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Argentina Youth League
Temperley U20
۳
۰
CSD Flandria U20
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Division 2
El Terasanah
۰
۱
El Dakhleya
Finished
۱۸:۳۰
Petrojet
۱
۰
Banha
Finished
۱۸:۳۰
Bur Fouad
۰
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۱۸:۳۰
Wady Degla
۳
۳
FC Porto Suez
Finished
۱۸:۳۰
El Sekka El Hadid SC
۱
۱
FC Masr (ZED)
Finished
۱۸:۳۰
Al Qanah
۲
۱
Al Marekh
Finished
۱۸:۳۰
Telecom Egypt SC
۴
۱
Belbeis FC
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Valmieras FK
۲
۰
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Super Liga
Proleter
۰
۲
FK Novi Pazar
Finished
۲۰:۰۰
Mladost Lucani
۲
۱
Spartak Subotica
Finished
۲۰:۰۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۱
۲
Metalac GM
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
Universitatea Craiova
۲
۱
FC Farul Constanta
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Vejgaard B
۱
۲
AaB 2
inprogress
۲۱:۳۰
Ringkoebing IF
۰
۰
Fuglebakken KFUM Arhus
inprogress
۲۱:۴۵
  Tanzania Premier League
Young Africans
۴
۰
Mbeya Kwanza FC
Finished
۲۰:۳۰
Coastal Union
۲
۱
Dodoma
Finished
۱۵:۳۰
Namungo FC
۳
۳
Prisons
Finished
۱۷:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup
Orlando Pirates FC
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
1. FC Kaiserslautern
-
-
1.FC Dynamo Dresden
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Blau-Weiss Friesdorf
۰
۰
SV Deutz 05
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca U20
Botafogo RJ U20
۱
۰
Audax Rio RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
Resende RJ U20
۱
۱
Madureira RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
MSV Pampow
۰
۲
FC Hansa Rostock II
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga East
ASK-BSC Bruck/Leitha
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۲۱:۳۰
Wiener SK
۰
۱
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۲:۰۰
SV Leobendorf
۲
۰
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۱:۰۰
TWL Elektra
۰
۰
SC Magna Wiener Neustadt
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria League 1 Women
SK Sturm Graz (W)
۳
۲
SV Neulengbach (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica U20 League
Santos de Guápiles U20
۱
۲
Herediano U20
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1. Division
Omonia FC Nicosia
۱
۱
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۲۰:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۱
۲
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania II Lyga
Kauno Zalgiris II
۲
۲
FM Klaipedos
Finished
۲۰:۳۰
FK Viltis Vilnius
۰
۲
Vilnius FK Zalgiris C
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Bilje
۲
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۳۰
NK Nafta Lendava
۲
۰
Jadran Dekani
inprogress
۲۱:۳۰
Primorje Ajdovscina
۱
۲
NK Krka
Finished
۲۰:۳۰
NK Roltek Dob
۲
۰
ND Beltinci
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Ligue 2
MCB Oued Sly
۰
۰
JSM Tiaret
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Moreland Zebras
۲
۲
Manningham United Blues
Finished
۱۵:۰۰
Northcote City
۴
۰
Werribee City
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۲
۲
Charlestown Azzurri (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Algeria U21 League 1
ASO Chlef U21
۰
۱
NC Magra U21
Finished
۱۳:۳۰
Chelghoum Laid U21
۱
۱
MC Alger U21
Finished
۱۹:۳۰
JS Saoura U21
۲
۰
Olympique Medea U21
inprogress
۲۱:۳۰
JS Kabylie U21
۰
۰
WA Tlemcen U21
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Berlin Liga
Berlin Turkspor
۲
۱
Croatia Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Verbandsliga
SV Malberg
۰
۰
SG Andernach
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۱
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۱:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla
۴
۰
FC Vaajakoski
Finished
۲۰:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Sinaah
۰
۱
Al Kahrabaa
Finished
۱۷:۳۰
Al Karkh
۲
۱
Baghdad FC
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Dinamo Bucharest II
۱
۴
CSM Flacara Moreni
Finished
۱۹:۳۰
CS Tunari
۳
۲
Unirea Bascov
Finished
۱۹:۳۰
FC Academica Clinceni II
۱
۰
FC Arges II
Finished
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti II
۳
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Championship Women
Nacional-Humaita (W)
۵
۰
12 De Octubre Itaugua (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
VG-62
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۲۰:۰۰
FC Kontu
۶
۴
Ponnistajat
Finished
۲۰:۳۰
RiPS
۵
۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Valtti
۲
۱
HerTo
inprogress
۲۱:۴۵
Sporting Kristina
۲
۱
FC Kiisto
Finished
۲۰:۰۰
LPS
۴
۰
MPS/Atletico Malmi
Finished
۲۰:۴۵
Kuopion Elo 1919
۳
۱
PK 37 Iisalmi
inprogress
۲۱:۴۵
Poxyt
۱
۰
GrI FK Reserves
Finished
۱۹:۴۵
FC Finnkurd
۰
۰
SaPa
inprogress
۲۱:۴۵
AIFK Turku
۱
۰
Inter Turku II
inprogress
۲۱:۴۵
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۰
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۶:۱۵
  India Chennai Senior Division
Arrows FC
۰
۳
Indian Bank
Finished
۱۵:۰۰
Southern Railway
۰
۱
Chennai Customs
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۰
۰
Brisbane Olympic FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
Salisbury Inter (W)
۵
۱
Fulham United (W)
Finished
۱۴:۱۵
The Cove FC (W)
۰
۱۱
West Adelaide (W)
Finished
۱۵:۰۰
Adelaide Comets (W)
۱
۳
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Panama Liga Prom
Champions FC Academy
۰
۱
UMECIT
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۱
۱
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Union Santa Fe
۰
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۴۵
  Nigeria Premier League Women
Edo Queens (W)
۱
۰
Naija Ratels (W)
Finished
۱۵:۳۰
Delta Queens (W)
۰
۱
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rivers Angels (W)
۲
۱
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Gamtel FC
۰
۱
Elite United
inprogress
۲۱:۰۰
Banjul United
۱
۱
Fortune
inprogress
۲۱:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۱
۰
Gefle IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۰
۰
Stenungsunds IF
inprogress
۲۱:۳۰
IK Gauthiod
۱
۰
Vanersborgs FK
inprogress
۲۱:۳۰
Herrestads AIF
۰
۰
Lidkopings FK
inprogress
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
CA Youssoufia Berrechid
۰
۱
FAR Rabat
inprogress
۲۱:۰۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
RSB Berkane
Finished
۰۰:۰۰
  World Friendly International Matches U20
Burkina Faso U20
۲
۰
Ivory Coast U20
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United (W)
۰
۳
Rosengard (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۱
۰
NJS (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Essendon Royals
۲
۲
Keilor Park
Finished
۱۵:۰۰
  Nepal C Division
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۰
Oasis Club
Finished
۱۴:۴۵
Jhapa FC
۲
۰
Manohara Utd
Finished
۱۱:۳۰
Sports Academy Sangha
۳
۲
Raniban
Finished
۰۸:۱۵
  Austria 2. Landesliga
Gabersdorf
۰
۱
SV Gossendorf Jaz
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
-
-
Sportivo San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Atlas
-
-
General Lamadrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Austria Regionalliga West - Salzburg
Worgl SV
۱
۰
SC Kitzbuhel
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
B 1913
۱
۰
Marienlyst
inprogress
۲۱:۳۰
Sydvest
۰
۳
Tarup-Paarup IF
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga NOFV South
SG Union Sandersdorf
۱
۰
VfL Halle 1896
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark 2. Division
Hellerup IK
۰
۱
Hillerod
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland IV Liga
LGKS 38 Podlesianka
۵
۲
GKS Unia Redziny
Finished
۲۰:۳۰
MKS Wladyslawowo
۱
۱
MKS Orkan Rumia
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۰
۲
Koge (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Yeelen Olympique
۰
۱
Lafia Club de Bamako
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Avantul Reghin
۱
۱
Unirea Alba Iulia
Finished
۱۹:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۲
۲
CS Hunedoara
Finished
۱۹:۳۰
Ariesul Turda
۲
۹
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Virginia United SC (W)
۰
۰
Peninsula Power (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۰
Samford Rangers FC
Cancelled
۱۴:۱۵
  Vietnam 2. Division
Kon Tum
۰
۳
Da Nang II
Finished
۱۳:۰۰
Gia Dinh
۵
۱
Tien Giang FC
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lindome GIF
۰
۰
GAIS
inprogress
۲۱:۳۰
Torns IF
۲
۰
Angelholms FF
inprogress
۲۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Independiente
۴
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۲:۴۵
  Montenegro First League
FK Podgorica
۰
۱
Fk Iskra Danilovgrad
inprogress
۲۲:۳۰
FK Zeta Golubovci
۰
۰
FK Rudar Plevlja
inprogress
۲۲:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۰
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۲:۳۰
FK Mornar Bar
۰
۰
FK Decic Tuzi
inprogress
۲۲:۳۰
OFK Petrovac
۰
۰
FK Sutjeska Niksic
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۲
۰
Ringsted IF
inprogress
۲۱:۳۰
Holbaek
۰
۱
Taarnby FF
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sandnes Ulf 2
۰
۲
Akra IL
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Westfalia Herne
۰
۱
TuS Ennepetal
inprogress
۲۱:۴۵
  Italy Serie C
AC Reggiana 1919
-
-
Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Primera A Women
San Lorenzo (W)
۰
۰
Villa San Carlos (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Nouadhibou ASJN
۰
۰
ASC Police
inprogress
۲۲:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۰
۰
B36 Torshavn II
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland 1. Deild
Thor Akureyri
۰
۰
UMF Grindavik
inprogress
۲۳:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
TJ Jiskra Domazlice
۲
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Nurnberg II
۰
۰
Bayern Munich II
inprogress
۲۱:۳۰
  Tunisia Ligue 2
Stade Tunisien
۳
۲
EO Sidi Bouzid
Finished
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
AF Amadou Diallo
۱
۰
Bouake FC
Finished
۲۰:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Bourj
۰
۲
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. Division
FK Bokelj Kotor
۱
۱
Mladost DG
Finished
۲۰:۰۰
FK Cetinje
۱
۳
FK Arsenal Tivat
Finished
۲۰:۰۰
Berane
۲
۲
FK Kom Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۳
OFK Titograd Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Britannia
۱
۴
SV Dakota
Finished
۰۴:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Deportivo Cali
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۶:۳۰
  Russia Youth Championship
Strogino U19
۱
۲
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Nizhny Novgorod U19
۰
۳
Krasnodar U19
Finished
۱۴:۳۰
CSKA Moscow U19
۴
۵
Rostov U19
Finished
۱۹:۳۰
Ural U19
۵
۰
UOR 5 U19
Finished
۱۱:۳۰
Akademiya Konoplev U19
۲
۰
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Ufa U19
۰
۵
Arsenal Tula U19
Finished
۱۴:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۱
Sochi U19
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Moscow U19
۰
۲
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Chertanovo U19
Finished
۱۹:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۵
Zenit U19
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۱
۱
Pachuca CF
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Palmeiras U20
۱
۰
CA Joseense U20
Finished
۱۸:۳۰
Sao Bento U20
۰
۱
Ituano U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Focsani
۳
۱
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
AFC Metalul Buzau
۲
۳
Otelul Galati
Finished
۱۹:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۱
۲
Viitorul Ianca
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۲
۱
Vedita Colonesti
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
KuPS Akatemia
۰
۲
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
Timok Zajecar
۵
۰
FK Kabel Novi Sad
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
Motorlet PR B
۳
۲
Viktoria Zizkov B
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Storfors AIK
۱
۰
Bergnasets AIK
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia League Women
NK Sobec Lesce
۰
۱
Sencur
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۰
۰
Onsala BK
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Arminia Ludwigshafen
۲
۱
Alemannia Waldalgesheim
inprogress
۲۱:۱۵
SG 2000 Mulheim-Karlich
۰
۰
SV 07 Elversberg II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
SV Grodig
۰
۱
Salzburger AK
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
BK Avarta
۱
۲
Frederikssund IK
inprogress
۲۱:۰۰
  North Macedonia Macedonia Cup
FK Sileks
۰
۰
Makedonija GjP
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FC Rokycany
۱
۱
SK Petrin Plzen
Finished
۲۰:۳۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۳
Louny
inprogress
۲۱:۰۰
FC Chomutov
۳
۰
TJ Tatran Rakovnik
inprogress
۲۱:۰۰
  Bulgaria B PFG
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
Ludogorets Razgrad B
Finished
۱۸:۱۵
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۴
۰
Sporting de Benguela
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Premier League
FC Minsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۰
۲
Energetik-BGU
inprogress
۲۱:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۱
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Znojmo
۱
۱
Banik Ostrava B
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۲
CS Afumati
Finished
۱۹:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۳
۰
FC Agricola Borcea
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
CSM Cetate Deva
۲
۱
Pandurii Targu-Jiu
Finished
۱۹:۳۰
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
۰
۲
Armata Aurul Brad
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۰
۰
Western Spirit
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
FC Pardubice U19
۰
۰
FC Slovacko U19
Finished
۱۴:۳۰
  India Delhi Senior Division
Simla Youngs
۰
۹
Delhi Young Boys
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Christchurch United
۴
۱
Cashmere Technical
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۱
۱
Ariana FC
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید