0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Nations League D, Group 1
Moldova
-
-
Liechtenstein
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Andorra
-
-
Latvia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches
Colombia
۴
۱
Guatemala
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
۰
۲
Australia
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
۲
۱
Trinidad And Tobago
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
۱
۰
Peru
Finished
۰۴:۳۰
Niger
۰
۰
Liberia
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Independiente
۱
۰
Newell's Old Boys
Finished
۰۳:۰۰
  Ecuador Serie A
Independiente Del Valle
۱
۰
Macara
Finished
۰۳:۳۰
Universidad Catolica Quito
۳
۰
Club 9 de Octubre
Finished
۰۱:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Penarol Montevideo
۰
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki SC
۲
۱
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۲
۳
Imabari FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۴
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
SC Sagamihara
۰
۲
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Fukushima United FC
۲
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Barranquilla FC
۲
۳
Real Cartagena
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۱
۱
Central Valley Fuego
Finished
۰۲:۰۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۱
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte Independence
۲
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Sporting Canamy
۱
۲
Yalmakan FC
Finished
۰۰:۳۰
Reboceros de La Piedad
۱
۰
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۳
Colima
Finished
۰۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۲
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۳
۰
Tecos
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Dongu FC
۴
۲
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J2 League
Albirex Niigata
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Mito HollyHock
Finished
۱۱:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۰
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
  China League One
Shenyang Urban FC
۱
۲
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۳
Zibo Cuju
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۱:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Urawa Red Diamonds
۰
۴
Cerezo Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
  United States USL Championship
San Antonio FC
۱
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۰۰
Las Vegas Lights
۱
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
Detroit City FC
۲
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
Miami FC
۰
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
Orange County SC
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
12 de Octubre
۰
۲
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie B
EC Bahia
۲
۲
Operario PR
Finished
۰۰:۴۵
  Netherlands Eredivisie Women
Fortuna Sittard (W)
۰
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۳
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
AD San Carlos
۰
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۰
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
ASC San Diego
۳
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۴:۳۰
LA Force
۰
۰
California Utd Strikers
Finished
۰۵:۳۰
Chattanooga FC
۱
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۰
۱
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۵
Alebrijes Oaxaca
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۱:۳۰
Mineros De Zacatecas
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۵:۳۵
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۲
۲
America de Cali
Finished
۰۱:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۱
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۱:۰۰
  World Friendly Club Matches
Philadelphia Union
۱
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۰
FC Dallas
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Vukovar 1991
۰
۱
NK Osijek
inprogress
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
Septemvri Sofia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  United States NWSL
North Carolina (W)
۳
۰
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Houston Dash (W)
۰
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۳
۰
Gyeongnam FC
Finished
۰۸:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Cheongju City FC
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۳
۲
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
CD Atletico Marte
۳
۲
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango
۲
۴
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۴:۰۰
AD Isidro Metapan
۲
۲
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS
San Jose Earthquakes
۲
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۳۰
  Japan Japan Football League
Veertien Mie
۱
۱
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Suzuka Unlimited
۱
۱
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۸:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Kagura Shimane FC
۱
۱
Honda Lock
Finished
۰۷:۳۰
  Japan Nadeshiko League Cup Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۱۰:۰۰
Elfen Saitama (W)
۰
۲
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۱
۰
CD Alaves (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
-
-
Real Madrid (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۱
۱
Fleury 91 FC (W)
inprogress
۱۴:۱۵
  France Championnat National U19 Group B
Paris FC U19
-
-
Dijon Asptt U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Spartans FC (W)
۰
۰
Hibernian (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Glasgow City (W)
۱
۰
Hearts (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  China Super League
Chengdu Qianbao Better City
۰
۰
Henan Jianye
inprogress
۱۵:۳۰
Shanghai SIPG
۲
۰
Guangzhou City
Finished
۱۳:۰۰
  Spain LaLiga 2
Burgos CF
۰
۰
Levante
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 2. Division
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۱
B93 Kopenhagen
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۷:۳۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۰
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC Panama
۴
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Herrera FC
۲
۱
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۰
۱
FK Lviv
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۰
۰
Hogsby IK
inprogress
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۱
۰
FC Rosengard
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
AIK (W)
-
-
Eskilstuna United (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
IFK Kalmar (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Umea IK (W)
-
-
KIF Orebro (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Gefle IF
-
-
IF Karlstad
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Pitea IF
۱
۲
Orebro Syrianska IF
inprogress
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۰
۰
Motala AIF FK
inprogress
۱۴:۳۰
Sollentuna Utd FF
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
inprogress
۱۴:۳۰
FC Stockholm Internazionale
-
-
Umea FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  England Super League Women
Brighton & Hove Albion (W)
-
-
Reading FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Kjelsas II
۰
۱
Os Turnforening
inprogress
۱۵:۳۰
Skeid 2
۰
۱
Grorud IL 2
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia FNL
FC Krasnodar II
۰
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
inprogress
۱۵:۳۰
Energiya Khabarovsk
۲
۰
PFC Kuban
Finished
۱۰:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۴:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
-
-
FK Rubin Kazan
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Akron Tolyatti
-
-
FC Ufa
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۰
۰
Klepp (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Fortuna Aalesund (W)
-
-
Grand Bodo (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۰
۰
Medkila (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
Hamburger SV II
inprogress
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Kickers Emden
inprogress
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۰
۰
Schwarz-Weis Rehden
inprogress
۱۵:۳۰
  World Friendly International Matches U21
Scotland U21
-
-
Northern Ireland U21
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  England League One
Plymouth Argyle FC
۰
۱
Ipswich Town FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
Schwachhausen
۱
۲
TuSpo Surheide
inprogress
۱۴:۳۰
Geestemunde
۰
۳
Aumund-Vegesack
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Brattvag
۴
۲
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۴:۰۰
Alta IF
۱
۳
Træff
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۲
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
Lleida
۰
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۱
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۱
۰
Badalona
Finished
۱۳:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
AS Saint-Etienne U19
۰
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۳:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۱
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Air Bel U19
-
-
US Colomiers U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Rayo Majadahonda
۱
۲
Ceuta
Finished
۱۳:۳۰
Real Madrid B
۳
۱
CD Badajoz
Finished
۱۳:۳۰
Linares Deportivo
۱
۰
Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Unicov
۳
۰
Uhersky
Finished
۱۱:۴۵
FC Velke Mezirici
۰
۳
FC Slovan Rosice
Finished
۱۱:۴۵
Fastav Zlin B
۲
۴
Znojmo
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovacko B
۳
۳
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
  Japan Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Gunma White Star (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
  France Division 2 Women
Metz (W)
۲
۰
La Roche-sur-Yon (W)
inprogress
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۱
۴
St Etienne (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Lens (W)
۰
۰
Strasbourg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Laredo
۳
۱
Polvorin FC
Finished
۱۴:۰۰
  England Championship Women
London City Lionesses (W)
۳
۰
Durham (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Sunderland (W)
۲
۳
Charlton (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Denmark 3rd Division
Holstebro
۳
۱
Oureskolernes BK
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
La Virgen del Camino
۰
۰
CD Becerril
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۲
۲
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۳:۳۰
UD Somozas
۲
۰
Viveiro CF
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
CF Elche Ilicitano
۱
۱
Orihuela
Abandoned
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Mostoles
۱
۱
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
Paracuellos Antamira
۲
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۱:۳۰
CD Canillas
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۳:۰۰
AD Torrejon CF
۳
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۰۰
Cuc Villalba
۱
۲
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۰۰
Ursaria
۱
۱
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۳
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۱
۱
Alvsjo AIK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
IFK Norrkoping (W)
-
-
Team Thorengruppen FF (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sundsvall (W)
۰
۱
Lidkopings FK (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC Zurich (W)
۵
۰
FC Basel (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
GVV Unitas
۰
۰
Groene Ster
inprogress
۱۵:۳۰
Baronie
۰
۰
USV Hercules
inprogress
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۰
۱
HV & CV Quick
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۰
۲
MSV Duisburg (W)
inprogress
۱۴:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۱
۰
Werder Bremen (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Närpes Kraft
۰
۰
KajHa
inprogress
۱۴:۳۰
OTP
۳
۱
Komeetat
inprogress
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۰
Sundby (W)
inprogress
۱۴:۳۰
AGF Aarhus (W)
-
-
Brondby (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Scotland Premier League 2 Women
Boroughmuir Thistle (W)
۰
۰
East Fife (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۰
۰
Offenburger FV
inprogress
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۲
Betim U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۰
۱
Sleipner IK Norrkoping
inprogress
۱۵:۳۰
Trosa Vagnharad SK
۰
۰
United IK Nordic
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SG 99 Andernach (W)
۰
۰
FSV Gutersloh (W)
inprogress
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۰
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turbine Potsdam II (W)
۱
۳
SC Freiburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich II (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Koln II (W)
۳
۳
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۰
۱
FFC Frankfurt II (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Kaizer Chiefs Reserves
۰
۰
Chippa United Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۰
۰
Maritzburg United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۰
Supersport United Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CE Sabadell
۱
۰
CD Calahorra
Finished
۱۳:۳۰
SD Logrones
۱
۰
CF Intercity
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
Real Union Club de Irun
۱
۲
CD Alcoyano
Finished
۱۳:۳۰
  Poland II Liga
KS Hutnik Krakow
۱
۳
Motor Lublin
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca
-
-
Olimpia Elblag
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Varea
۱
۰
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Viktoria Plzen B
۳
۱
FC Pisek
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۱
۱
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۳
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
  Panama Liga Prom
Colon C-3
۰
۰
San Martin FC
Finished
۰۰:۳۰
Mario Mendez FC
۰
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Potros Del Este Reserves
۰
۲
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Plaza Amador Reserves
۲
۰
CD Centenario
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۰
۱
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Linares
۰
۰
Provincial Ovalle
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Copa Chile
Huachipato
۱
۰
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۱
۱
Peru U20
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Croatia (W)
۴
۵
Belconnen United (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Viktoria Zizkov
۰
۰
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۳
۲
Post SV Wien
Finished
۱۲:۰۰
FC Koblach
۲
۲
FC Nenzing
Finished
۱۲:۳۰
SV Frauental
۴
۱
SC Liezen
Finished
۱۲:۰۰
Oberperfuss
۲
۱
Wacker Innsbruck
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt II
۰
۰
SC Landskron
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۱
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۰۰
  Thailand Thai League 3
Samut Prakan F.C.
۱
۴
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon UTD
Finished
۱۲:۰۰
Thonburi United FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Mueang Kon D United
۰
۱
Muang Trang United
Finished
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۱
۱
Kanjanapat FC
Finished
۱۲:۰۰
Pluakdaeng United FC
۱
۱
Bankhai United
Finished
۱۲:۰۰
Surin City FC
۰
۰
Sakon Nakhon FC
inprogress
۱۲:۰۰
Marines Eureka FC
۱
۱
KohKwang FC
Finished
۱۲:۰۰
Samud Songkram
۲
۰
Kanchanaburi City
Finished
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۱
۰
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Khonkaen Mordindang FC
۵
۱
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Krua-Napat Ubon
۱
۲
Muang Loei United FC
Finished
۱۳:۳۰
Chachoengsao FC
۳
۱
Siam FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
FE Grama
۲
۲
CF Montanesa
Finished
۱۳:۱۵
UE Castelldefels
۱
۰
Girona FC B
Finished
۱۳:۳۰
UE Tona
۰
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۰۰
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۳:۳۰
UE Sants
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly International Matches U19
Malta U19
۱
۲
Croatia U19
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Ayamonte CF
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Rota
۱
۰
Cartaya
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۲
۴
Real Titanico FC
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۳
Sporting Gijon B
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Cacereno
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
CD Diocesano
۲
۱
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۲
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۲:۳۰
CD Estepona
۰
۱
CD Coria
Finished
۱۳:۳۰
Socuellamos
۰
۱
Navalcarnero
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary NB III
Puskas Academy II
۳
۱
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori VTK II
۳
۰
Tiszaujvaros
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Bundesliga Women
Wacker Innsbruck (W)
۰
۴
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKV Altenmarkt (W)
۰
۶
FFC Vorderland (W)
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz (W)
-
-
FK Austria Vienna (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
UCAM Murcia
۲
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis B
۱
۰
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
Cadiz B
۱
۳
Mar Menor
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Pazarspor
۰
۰
Kastamonuspor
inprogress
۱۵:۳۰
Adiyamanspor
۰
۰
Diyarbekirspor Kulubu
inprogress
۱۵:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۰
Karacabey Belediyespor
inprogress
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
-
-
Iskenderun
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Sariyer GK
-
-
Serik Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Kirklarelispor
-
-
Vanspor FK
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
KS Blekitni Stargard II
۲
۱
MKS Dab Debno
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
۲
۲
FC Ferreiras
inprogress
۱۴:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
NoSta Novotroitsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
inprogress
۱۴:۳۰
Amkar
۰
۱
Novosibirsk FK
inprogress
۱۴:۳۰
Gazovik 2 Orenburg
-
-
Khimik Vurnary
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
FC Gute
۱
۰
IFK Uppsala
inprogress
۱۴:۳۰
  Norway Toppserien Women
Tromso (W)
۰
۱
Asane Fotball (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Kolbotn (W)
-
-
Lillestrom LSK Kvinner (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
-
-
Roa (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۰
Arnavutkoy
inprogress
۱۵:۰۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Afjet Afyonspor
inprogress
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۰
۰
Vanersborgs FK
inprogress
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۱
۱
Nordvarmland FF
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۰
۰
Marienlyst
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SF Siegen 1899
-
-
SV Westfalia Rhynern
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
-
-
1. FC Gievenbeck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Landsberg
۰
۰
VfR Garching
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Niendorfer TSV
۰
۱
TSV Sasel
inprogress
۱۵:۳۰
  Brazil Cearense U20
Pague Menos U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Scotland Challenge Cup
Cliftonville FC
-
-
Queen's Park
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
  Jordan Jordan 1st Division
Al Yarmouk
-
-
Al-Baqa'a
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Al-Karmel
-
-
Sama Al Sarhan
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
-
-
MTV Gifhorn
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Rotenburger
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
HSC Hannover
-
-
U.L.M. Wolfsburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Spvg Schonnebeck 1910
-
-
Kleve
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sonsbeck
-
-
FC Monheim
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sportfreunde Baumberg
-
-
Schwarz Weiss Essen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC
-
-
Ngezi Platinum
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
-
-
FC Hurth
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SpVg Frechen 20
-
-
Hennef 05
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  France Championnat National U19 Group A
Lens U19
-
-
Gonfreville Esm U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Amiens U19
-
-
Valenciennes FC U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
JA Drancy U19
-
-
Montfermeil U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
US Orleans U19
-
-
USL Dunkerque U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۴
۲
Tarun Sangha
inprogress
۱۴:۰۰
  Italy Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۲
۲
Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۱
۳
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۰
۱
Malaga U19
Finished
۱۳:۳۰
  Greece U19 Super League
OFI Crete U19
۱
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۱:۳۰
  Guatemala Primera Division
Chimaltenango FC
۰
۰
Mictlán
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Marquense
۲
۰
Nueva Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Joinville EC
۲
۰
CA Carlos Renaux
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
CA Liniers Bahia Blanca
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۱
۱
Limon Black Star
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Segunda B
Mar de Fondo
۲
۲
Durazno
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۱
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۳
۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۰:۳۰
Piros Security (W)
۳
۳
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Indonesia Liga 3
Panua GFC
۱
۲
Mahardika FC
Finished
۱۰:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۴
Racing Murcia
Finished
۱۱:۳۰
La Union CF
۳
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۰
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Huetor Vega
۳
۲
UD Almeria B
Finished
۱۳:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Spartak Myjava (W)
۵
۰
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۰
۱
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۴
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Azuqueca
۱
۱
CD Torrijos
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Azuaga
۲
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۱
۱
Moralo
Finished
۱۳:۳۰
Plasencia
۱
۲
Calamonte
inprogress
۱۴:۰۰
  Poland Ekstraklasa Women
Bydgoszcz (W)
۰
۲
GKS Katowice (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
UD Logrones B
۰
۱
Sestao River Club
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SD Portmany
۰
۲
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Steinbach II
-
-
KSV 1964 Baunatal
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید